Správa sítě.

Proč mít správce sítě?

Protože Vám navrhne moderní a vhodné řešení vaší sítě pro váš business, bude operativně řešit vaše problémy s IT, bude svědomitě provádět administraci a bude pravidelně kontrolovat zabezpečení sítě, zálohování dat, atd..


A proč nás klienti doporučují?

Správná strategie

Pomůžeme Vám zvolit správnou strategii, nastartovat váš business, vyřešit problémy a vydělávat peníze. Váš úspěch pomáhá i nám v růstu.

Lidský přístup

Chceme se s Vámi bavit lidsky a zbytečně nepoužíváme vysoce odborné a technické výrazy. Rozumíme businessu a komunikujeme otevřeně a na rovinu.

Spolupráce

Úspěšnou servisní a vývojářskou firmou jsme díky dlouhodobé spolupráci s klienty. Předvídáme jejich potřeby, jsme proaktivní a oni s námi dlouhodobě spolupracují.

Rychlost a flexibilita

Ze zkušenosti víme, že rychlost a flexibilita je vždy základem úspěchu. Obvykle na všechny e-maily a SMS odpovídáme obratem.

Kvalita a spolehlivost

Správu sítí provádíme už více než 20 let a vysoká kvalita provedené práce, pečlivost a spolehlivost jsou pro nás standardem.

Inovace vše mění

Například webová aplikace na míru může úplně změnit nároky na počítačovou síť a její strukturu. Můžete tak výrazně snížit svoje náklady.

Nevyhovuje Vám váš současný stav? Ozvěte se nám.

Sejdeme se třeba nad dobrou kávou a pak uvidíme.

Neradi vyplňujete formuláře? Zavolejte nám na +420 777 317 089, nebo nám napište na info@is-expert.cz.


2002 - 2024 Copyright © IS-EXPERT s.r.o. Zásady ochrany osobních údajů