Informační systém technických služeb Dolnobřežanska (ISTS).

Popis výchozí situace:

Hlavní činností technických služeb Dolnobřežanska je odvoz odpadu, sekání trávy, čištění komunikací a úklid. Všechny provozní a obchodní informace byly uloženy v Excelu, který přestal vyhovovat. Bylo potřeba vytvořit webovou aplikaci, která bude spolehlivě ukládat data a sledovat náklady na zakázku a střediska u jednotlivých vozidel, strojů a zaměstnanců.


Řešení:

Bylo navrženo řešení, které umožňuje provoznímu a obchodnímu oddělení rychle a snadno sledovat odpracované hodiny a náklady na provoz vozidel a strojů. Odpracované hodiny a provozní náklady vozidel a strojů jsou dále členěny na střediska a zakázky. Realizované zakázky jsou obvykle fakturovány měsíčně a faktury jsou následně importovány do účetního programu Pohoda. Celé řešení také obsahuje mnoho obchodních a provozních tiskových sestav pro management firmy. Informační systém technických služeb Dolnobřežanska je provozován jako webová aplikace s ukládáním dat do MS SQL databáze, čímž je zajištěna vysoká spolehlivost a robustnost systému.

Informační systém technických služeb Dolnobřežanska řeší a obsahuje:


Informační systém technických služeb Dolnobřežanska využívá intuitivní ovládání při přechodu mezi jednotlivými formuláři a dokumenty. Také umožňuje snadno a rychle zobrazovat informace v seznamech, detailu, filtru a kopírovat doklady nebo položky.

Nevyhovuje Vám váš současný stav? Ozvěte se nám.

Sejdeme se třeba nad dobrou kávou a pak uvidíme.

Neradi vyplňujete formuláře? Zavolejte nám na +420 777 317 089, nebo nám napište na info@is-expert.cz.

2002 - 2024 Copyright © IS-EXPERT s.r.o. Zásady ochrany osobních údajů